eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaData Privacy Officer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Data Privacy Officer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1188826

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Managera ds. RODO/ Data Privacy Officer.

Zakres obowiązków:

  • wdrożenie w firmie Polityki Ochrony Danych
  • zapewnienie przestrzegania polityki RODO w całej organizacji
  • tworzenie wytycznych dla wszystkich pracowników
  • rewizja procesów i polityk, czuwanie nad przestrzeganiem
  • organizowanie szkoleń
  • wdrożenie platformy dedykowanej do szkoleń – w razie potrzeby
  • zarządzanie zespołem
  • mentoring i koordynowanie pracy zespołu
  • współpraca z Senior Managementem
  • dostarczanie raportów i podsumowań
  • przygotowywanie informacji dla Zarządu nt. danych szczególnie chronionych
  • weryfikowanie, czy wszystkie dane są aktualne i czy przestrzegane są zasady dotyczące niszczenia danych
  • stworzenie optymalnego raportowania dla organizacji
  • rewizja obecnej sytuacji w organizacji i zaproponowanie rozwiązań
  • poukładanie procesów
  • wypracowanie wysokich standardów
  • koordynacja projektów wdrażających zmiany w procesach bezpieczeństwa informacji

Oczekiwania:
  • ukończone studia prawnicze
  • 3-4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku managerskim w dużej, rozbudowanej strukturze organizacyjnej
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • zaawansowania znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie we wdrażaniu Polityk Ochrony Danych
  • wysokie zdolności komunikacyjne, nastawienie na współpracę, umiejętność budowania relacji oraz zarządzania zespołem, zdolności analityczne, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów, praktyczna znajomość zagadnień dotyczących ochrony danych osobowych.

Oferowane:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do benefitów
  • duża samodzielność i możliwość kreowania rozwiązań
  • praca stacjonarna

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Finanse

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.