eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Cybersecurity Architect

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Cybersecurity Architect

Lokalizacja:

Warszawa

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1187166

Hays IT Controlling to współpraca oparta na zasadach B2B. Łączymy specjalistów IT z najciekawszymi, technologicznymi projektami na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych wykonawców pracujących dla klientów Hays!
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Cybersecurity Architekt

  • Lokalizacja: Hybryda- Kraków/ Warszawa - 3/4 dni z biura
  • Typ kontraktu: B2B Via Hays
  • Stawka: 105-115 PLN/h +VAT

Poszukujemy doświadczonego Architekta systemów Niebezpieczeństwa, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury IT. Osoba na tym stanowisku będzie działać w ścisłej współpracy z zespołami IT i biznesowymi, aby dostarczyć innowacyjne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania, które spełniają potrzeby organizacji.

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, konfigurowanie i wdrażanie rozwiązań z obszaru Network Security, tj. ngwee, WAD, NR, E-mail Security, NAĆ, LB, GLOB itp.
  • Projektowanie, konfigurowanie i wdrażanie rozwiązań z obszaru Isk Management tj. Sand box, Heath Intelligence, Vulnerability Management
  • Rozwiązywanie zaawansowanych problemów związanych z funkcjonowaniem infrastruktury cyberbezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie audytu architektury bezpieczeństwa oraz konsultacji dotyczących infrastruktury bezpieczeństwa organizacji
  • Współpraca z zespołami biznesowymi w celu analizy wymagań i doboru rozwiązań spełniających cele organizacyjne
  • Udzielanie wsparcia technicznego i szkolenie użytkowników w zakresie rozwiązań cyberbezpieczeństwa

Wymagania:
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe jako Architekt, Specjalista, Inżynier systemów bezpieczeństwa
  • Znajomość produktów z portfolio FortiNet, TrendMicro lub Tenable
  • Dogłębna znajomość zasad funkcjonowania oraz projektowania sieci komputerowych
  • Certyfikacje potwierdzające ekspercką wiedzę z konkretnego obszaru technologicznego np. FortiNet FCSS/FCX, CCNP/CCIE Security, PCNSE, JNCIE-SEC, F5 301/401 lub równoważne

Mile widziane:
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość produktów z portfolio Juniper, F5, Crowd Strike, Imperva
  • Znajomość rozwiązań z obszaru mikrosegmentacji VMware NSX
  • Certyfikaty potwierdzające kompetencje z obszaru sieci komputerowych na poziomie CCNP lub równoważne
  • Znajomość zagadnień związanych z technikami oraz narzędziami hakerskimi np. CEH

Oferujemy:
  • Karta Multisport i opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne i inicjatywy dobroczynne
  • Długofalowa współpraca z Hays

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja