eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaCustomer Supply Chain Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Customer Supply Chain Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1189374

Dla naszego Klienta, z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko  Customer SupplyChain Specialist, która lubi pracę w międzynarodowym środowisku i jest gotowa na nowe wyzwania zawodowe.
Do Twoich głównych zadań będzie należeć:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z dystrybutorami, w kontekście ich zamówień (w języku polskim i angielskim),
  • Wprowadzanie danych dystrybutorów do systemu oraz ich aktualizacja,
  • Wprowadzanie zamówień do systemu i ich procesowanie,
  • Koordynowanie procesowania zamówień od momentu ich złożenia przez dystrybutora po rozliczenie,
  • Wystawianie faktur, dbanie o ich poprawność i terminowe opłacanie przez dystrybutorów,
  • Współpraca z firmami logistycznymi, w kontekście zamówień dla dystrybutorów,
  • Przyjmowanie i obsługa reklamacji,
  • Współpraca z osobami z wewnątrz organizacji (międzynarodowy zespół) w kontekście bieżących zadań.
Aby osiągnąć sukces w tej roli od Kandydatówoczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość językaangielskiego na poziomie B2+/C1,
  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym,
  • Mile widziana umiejętność korzystania z systemu SAP,
  • Mile widziane wykształcenie logistyczne, ekonomiczne.
Nasz Klient oferują umowę o pracę tymczasową, pracę od poniedziałku do piątku (8-16/9-17), hybrydowy tryb pracy (3 dni biuro, 2 dni HO) oraz pakiet benefitów. Biuro znajduje się w centrum Warszawy.

Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...