eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaCustomer Service Manager SSC

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Customer Service Manager SSC

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Warszawie, szukamy Customer Service Managera do zarządzania niewielkim zespołem w strukturach SSC. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi aspektami obsługi klienta i operacji logistycznych, zapewniając jak najlepszą dostawę produktów i usług.

Twoje zadania:

  • Rekrutacja, motywowanie i rozwój podległego zespołu, zapewnienie wysokich standardów obsługi
  • Optymalizacja procesów obsługi klienta i logistyki, od przyjęcia zamówienia po dostawę
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz dostawcami, w tym 3 PL (negocjowanie kontaktów i umów na terenie całej Europy)
  • Rozwiązywanie zapytań i reklamacji klientów
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności, identyfikowanie obszarów do poprawy i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
  • Interweniowanie i rozwiązywanie problemów związanych z zarządzaniem zamówieniami w SAP
  • Analiza danych logistycznych, optymalizacja kosztów i zarzadzanie budżetem

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta (post sales), obsłudze zamówień bądź logistyce w tym minimum 2 lata na roli z podległym zespołem
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Zdolności organizacyjne, operatywność, predyspozycje liderskie
  • Umiejętności: sprzedażowe, negocjacji, zarządzania czasem pracy, budowania relacji z klientem
  • Otwartość na zmiany

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bonusy i prezenty okolicznościowe
  • Biuro w centrum Warszawy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...