eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaCRM Engineer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

CRM Engineer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1187307

Dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej poszukujemy CRM Engineera.

Umowa o pracę lub b2b.
Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.

Twój zakres obowiązków:
  • Konfiguracja systemu CRM
  • Tworzenie rozszerzeń i nowych modułów
  • Budowanie integracji z innymi systemami
  • Udział w migracji do nowego rozwiązania
  • Analiza i optymalizacja istniejących przepływów integracyjnych
  • Współpraca lub samodzielne tworzenie scenariuszy testowych
  • Współpraca przy testach biznesowych i realizacja testów na poziomie technicznym
  • Tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania
  • Współpraca z zespołami rozwijającymi systemy dziedzinowe i szynę integracyjną

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Znajomość C#/.NET minimum 2 lata doświadczenia
  • Umiejętność konfiguracji procesów na platformach low code
  • Znajomość zasad tworzenia interfejsów integracyjnych (REST API)
  • Doświadczenie w integracji aplikacji .NET
  • Umiejętność zarządzania cyklem życia wdrożeniowym

Mile widziane:
  • Doświadczenie z Creatio CRM
  • Znajomość baz danych, SQL
  • Znajomość Kafka
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD

What you need to do now

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-06

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?