eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarszawaConsultant - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Consultant - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukamy proaktywnej, komunikatywnej i otwartej na nowe wyzwania osoby, która dołączy do naszego zespołu Financial Markets. Zespół odpowiada za rekrutacje do firm z sektora usług finansowych w tym banków, firm ubezpieczeniowych, leasingowych.

ConsultantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów z branży finasowej;
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie najlepszych Kandydatów wykorzystując różne metody i narzędzia, m.in. Direct i Executive Search
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami w kanale B2B
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy Kandydatów
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie raportów dotyczących profili Kandydatów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Kandydatami

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i sprzedaży usług doradztwa personalnego
  • Umiejętność odkrywania w Kandydatach talentów (nie możemy się doczekać jaki talent odkryjemy w Tobie!)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Samodzielność, wnikliwość i otwartość na codzienne wyzwania
  • Nastawienie na realizację celu i chęć pracy w dynamicznym otoczeniu rynkowym
  • Wykształcenie wyższe (jesteśmy otwarci na Ciebie także jeśli jeszcze studiujesz)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system prowizyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Atrakcyjną, transparentną ścieżkę kariery: w kierunku lidera lub eksperta
  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Wartościowe szkolenia
  • Eventy, konkursy, wyjazdy (także zagraniczne), spotkania integracyjne
  • Naszymi wartościami, wśród których znajdują się mi.in. szacunek, kooperacja i zaangażowanie
  • Niepowtarzalną atmosferą, w której od pierwszych chwil wyczuwa się życzliwość
  • Całą masą szkoleń i możliwością uczenia się od najlepszych w branży
  • Możliwością udziału w ciekawych projektach dla prestiżowych Klientów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: HR

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.