PracaOferty pracy WarszawaAsystent /-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Asystent /-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych poszukujemy Asystenta /-ki Projektanta Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych.

Asystent /-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych i TeletechnicznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej/przedprojektowej,
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji,
  • Wykonywanie prac projektowych, zarówno samodzielnie, jak i pod nadzorem,
  • Współpraca z projektantami innych branż i pozostałymi działami spółki,
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) o specjalności elektrycznej/elektroenergetycznej,
  • Wskazane przynajmniej kilkumiesieczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • Znajomość programów środowiska Office i AutoCAD,
  • Dyspozycyjność (praca na pełen etat),
  • Zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
  • Sumienność i dokładność,
  • Wielozadaniowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.