eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Asystent/ka działu eventów

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Asystent/ka działu eventów

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186866

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko
Jako asystent/ka działu eventów, do twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Codzienne wsparcie przełożonego w zakresie administracyjno-organizacyjnym
  • Planowanie i organizacja regionalnych i lokalnych eventów
  • Współpraca z pozostałymi działami (np. marketing, recepcja, IT i klienci zewnętrzni)
  • Prace administracyjne (rozliczanie faktur, podpisywanie umów i dbanie o obieg dokumentów)
Od kandydatów oczekujemy:
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (C1)
  • Doświadczenia w planowaniu eventów lub prowadzenia projektów wymagających kontaktów z dostawcami zewnętrznymi
  • Elastyczności
  • Gotowości do sporadycznych podróży służbowych
  • Doświadczenia we wsparciu działów
  • Otwartości, dokładności, sumienności

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku, po okresie wdrożeniowym pracę w formacie hybrydowym.
Jeśli spodobała ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa