PracaOferty pracy Warszawa › Asystent Działu SocialMedia - praca bez doświadczenia. Wymagany język holenderski

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Asystent Działu SocialMedia - praca bez doświadczenia. Wymagany język holenderski

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu i obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, dodatkowo posiadamy oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży PBO/SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z branżą Social Media.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

  • weryfikacja danych, filmów i treści, zawartych w publikacjach
  • weryfikacja filmów/nagrań umieszczanych na portalach
  • analiza treści, pod kątem zachowania przepisów
  • akceptacja lub odrzucanie wstawianych treści
  • wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami
  • akceptowanie lub odrzucanie treści internetowych
  • analiza treści pod kątem ich zgodności z regulaminem
  • analiza treści, usuwanie treści niezgodnych z regulaminem
  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media
  • kontakt z klientem biznesowym

Oczekiwania:

  • znajomość języka niderlandzkiego B2/C1oraz znajomość języka angielskiego B2
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny
  • zainteresowanie obszarem Social Media, IT itp.
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą
  • zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej kierunku
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Nasz Klient zapewnia:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prace w standardowych godzinach biurowych od pon do pt.
  • umowę o prace, od pierwszego dnia współpracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe
  • praca stacjonarna lub hybrydowa z siedziby firmy (Kraków, Warszawa)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

  • Freelancerzy, czyli ponadprzeciętne zarobki bez wykształcenia?

    Freelancerzy, czyli ponadprzeciętne zarobki bez wykształcenia?

    Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości