PracaOferty pracy Warszawa › Asystent działu finansów i księgowości

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Asystent działu finansów i księgowości

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1179849

Zakres obowiązków:

- Wspieranie działu księgowości w codziennych operacjach

- Przygotowywanie dokumentów księgowych i wprowadzanie ich do systemu

- Pomoc w przygotowywaniu raportów finansowych i analizach kosztów

- Monitorowanie terminów płatności i współpraca z dostawcami

- Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem działu finansowego

Wymagania:

- Wykształcenie lub studia związane z księgowością lub finansami (mile widziane, ale niekonieczne)

- Chęć do nauki i rozwijania się w dziedzinie finansów

- Znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego

- Skrupulatność w szczegółach oraz dobra organizacja pracy

- Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania różnorodnych zadań

Nasz klient oferuje:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy

- Bonus roczny

- Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa

- Możliwości rozwoju i nauki w międzynarodowej organizacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-31

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt