eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Asystent Dyrektora Marketingu

Kto szuka:

ID DROP

Stanowisko:

Asystent Dyrektora Marketingu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Krótki opis:
  • Poszukujemy do naszego marketingowego zespołu zorganizowanego asystenta, który będzie wspierał Dyrektora ds. Marketingu w organizowaniu pracy, utrzymywaniu kontaktów z klientami oraz koordynowaniu zadań z wykonawcami i jako wsparcie administracyjne. Doświadczenie zawodowe jest mile widziane, niezbędne są za to umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i znakomita znajomość języków polskiego i angielskiego.
Zadania:
  • Wsparcie organizacyjne Dyrektora Marketingu
  • Zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań
  • Monitorowanie pracy zespołu i koordynacja projektów
  • Komunikacja z klientami
  • Udział w procesach rekrutacyjnych i eventach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze administracyjnej lub obsłudze klienta (1-3 lata)
  • Znajomość jęz. polskiego i angielskiego (min. B2)
  • Wysokie umiejętności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne
  • Punktualność, dokładność i zaangażowanie

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowa zlecenia na pełen lub część etatu
  • Praca hybrydowa
  • Współpraca w międzynarodowym zespole
  • Nowoczesne biuro w Centrum Praskim Koneser
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, przyjazna atmosfera pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: ID DROP

branże: Administracja biurowa