PracaOferty pracy WarszawaAsystent ds. Marketingu i Wydarzeń

Kto szuka:

OmniOffice Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent ds. Marketingu i Wydarzeń

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis
  • Prowadzenie komunikacji w kanałach digital oraz wsparcie w realizacji strategii marketingowej
  • Współpraca z agencjami eventowymi przy organizacji wydarzeń
  • Promocja oferty firmyPomoc w tworzeniu materiałów promocyjnych oraz kampanii marketingowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Chęć rozwoju w obszarze marketingu i organizacji wydarzeń
  • Proaktywność, komunikatywność, kreatywność i myślenie "out of the box"
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziane wykształcenie w obszarze marketingu lub pokrewnych dziedzin (poszukujemy osób, które pasjonują się marketingiem, również takich, które chcą rozpocząć swoją przygodę zawodową)
  • Znajomość narzędzi do marketingu online m.in. Google Ads, Meta Ads, Google Analytics będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w marketingu i branży eventowej
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych pracowników
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (praca stacjonarna z biura w ścisłym centrum Warszawy)
  • Darmowy dostęp do siłowni i sauny, cykliczne spotkania integracyjne
  • ... i wiele więcej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: OmniOffice Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.