eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Analityk Procesów Biznesowych

Kto szuka:

YOUR EXPERT sp. z o.o.

Stanowisko:

Analityk Procesów Biznesowych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?
  • Analizować charakterystykę poszczególnych stanowisk i wydajność pracowników,
  • Syntetyzować wnioski do ulepszenia efektywności,
  • Pozyskiwać i analizować wymagania od naszych klientów biznesowych,
  • Weryfikować i optymalizować procesy z perspektywy najlepszych praktyk branżowych,
  • Tworzyć przemyślaną dokumentację analityczną i projektową.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Minimum 2 lata doświadczenia w analizie procesów biznesowych,
  • Zdolności do tworzenia spójnej dokumentacji funkcjonalnej oraz systemowej,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Biegłość w językach ukraińskim lub rosyjskim (min. B2) oraz polskim.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowę zlecenie z perspektywą stałego zatrudnienia lub współpracy B2B po 3 miesiącach,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Lokalizacja biura w samym centrum Warszawy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: YOUR EXPERT sp. z o.o.

branże: Konsulting