PracaOferty pracy WarszawaAdministrator / Administratorka Biura

Kto szuka:

Holcim Polska S.A

Stanowisko:

Administrator / Administratorka Biura

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować?
  • Obsługa recepcji, w tym przyjmowanie gości i odbieranie telefonów.
  • Zarządzanie pocztą i korespondencją.
  • Organizacja spotkań i szkoleń.
  • Kontrola nad zaopatrzeniem biura i zamówieniami.
  • Praca z systemem SAP dotycząca zamówień i faktur.
  • Współpraca z zarządcą budynku oraz dostawcami.
  • Wsparcie Asystentek Zarządu i działu floty w realizacji wspólnych zadań.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli masz:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w międzynarodowej firmie będzie atutem).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość MS Office.
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Firma oferuje:

Co zyskasz?
  • Pakiet Medicover, Karta sportowa
  • Fundusz pracowniczy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • 4.12 dniem wolnym od pracy
  • Dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Szansę na rozwój wewnątrz organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Holcim Polska S.A

branże: Administracja biurowa

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.