PracaOferty pracy Warszawa › Accounting Director, praca w działach wewnętrznych (Warszawa)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Accounting Director, praca w działach wewnętrznych (Warszawa)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale kadr i płac.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • nadzór nad pracą podległych zespołów księgowych
  • zarządzanie finansami przedsiębiorstwa
  • nadzór nad kontaktami finansowymi
  • nadzór nad wewnętrznymi kontrolami finansowymi
  • nadzór nad rozliczeniami
  • prowadzenie badań i analiz kondycji finansowej firmy i ogólnej sytuacji ekonomicznej
  • nadzór nad tworzeniem odpowiednich raportów dla Zarządu firmy, kadry kierowniczej, akcjonariuszy, jednostek zewnętrznych itd.

Wymagania na stanowisku:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym lub firmie o podobnych strukturach
  • doświadczenie na stanowisku niższym i chęć rozwoju w kierunku
  • umiejętność prowadzenia zespołów (minimum 20 osób)
  • motywacja do dalszego rozwoju zawodowego,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, kadrowo-płacowych
  • język angielski: B2
  • język niemiecki - będzie dodatkowym atutem

Nasz klient zapewnia:

  • Praca hybrydowa z nowoczesnego biura w Warszawie (Aleje Jerozolimskie)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i dokształcania się w zakresie kadrowo-płacowym
  • Work-life balance

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Księgowość / Audyt