eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jeziorany › REFERENT DS. KADR I PŁAC

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

REFERENT DS. KADR I PŁAC

Lokalizacja:

Jeziorany

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0595

Obowiązki:

-prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych
-przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem
-planowanie i analiza wynagrodzeń i innych umów, udział przy tworzeniu planów z działem księgowości na rok następny, zaangażowania środków na wypłaty
-prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu: wynagrodzeń, zasiłków, rozliczeń ZUS i Urzędem Skarbowym oraz VAT
-wydawanie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę pracownika
-obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (przyjmowanie i weryfikacja wniosków, prowadzenie kartotek)
-rozliczenie pracowników z wykorzystanych dni urlopu wypoczynkowego oraz innych przerw w wykonywaniu pracy, w tym urlopów okolicznościowych, wychowawczych, itp. stosownie do przepisów Kodeksu Pracy
- współpraca ze specjalistą ds. BHP w sprawach: bieżącej kontroli terminowej realizacji badań lekarskich pracowników, nadzoru nad dopuszczeniem pracownika do pracy (konieczność wykonania badań kontrolnych po chorobie trwającej dłużej niż 30 dni)
-sprawozdawczość i analiza kadrowa i płacowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS i inne
-sporządzenie rozliczeń podatkowych pracowników ( PIT11, PIT40, PIT4, PIT8)
-prowadzenie spraw związanych z kształceniem i doskonaleniem pracowników
-prowadzenie ewidencji kart drogowych, wydawania kart, kontroli zużycia paliwa, kalkulacji kosztu przejazdu za 1 km. Rozliczenie czasu pracy kierowcy, wystawienie rachunków za wynajem samochodu, sprawdzanie pod względem merytorycznym kart drogowych czy są poprawnie wypełnione, zawierają wszystkie podpisy osób odpowiedzialnych zlecających wyjazd
-organizacja pracy wynikająca z Regulaminu okresowej oceny pracowników ośrodka zatrudnionych na stanowiskach urzędniczych i pracowników socjalnych
-ochrona danych osobowych pracowników zgodnie z odrębnymi przepisami.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe o kierunku ekonomicznym, administracyjnym lub pokrewne.wymagania: -posiadanie co najmniej 1 roku udokumentowanego stażu pracy w zakresie objętym naborem-znajomość regulacji prawnych z zakresu: kodeksu pracy, ustawy o pracownikach samorządowych, ZFŚS, przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń w jednostkach samorządu terytorialnego, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o pracowniczych planach kapitałowych-posiadanie obywatelstwa polskiego- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych-brak prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciw działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe-posiadanie znajomości języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków specjalista ds. kadr i płac-nieposzlakowana opinia-stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.

Miejsce pracy: Kajki 20, 11-320 Jeziorany, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa