eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowe GrodzicznoPIELĘGNIARKA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PIELĘGNIARKA

Lokalizacja:

Nowe Grodziczno

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0897

Obowiązki:

zgodny ze stanowiskiem

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz kursy specjalistyczne m.in. w zakresie EKG i spirometrii.

Miejsce pracy: 13-324 Nowe Grodziczno 17 B, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...