eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy StawigudaKucharz / Kucharka

Kto szuka:

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

Stanowisko:

Kucharz / Kucharka

Lokalizacja:

Stawiguda, k., Olsztynek

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Centrum Obsługi Administracji Rządowej jest instytucją gospodarki budżetowej, odpowiedzialną za kompleksową obsługę KPRM, pełni funkcję centralnego zamawiającego dla jednostek administracji rządowej. Zajmuje się realizacją szeregu usług na poziomie centralnym dla sektora rządowego.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kucharz/Kucharka

miejsce pracy: Stawiguda (powiat olsztyński)

Twój zakres obowiązków:

  • przyrządzanie potraw zgodnie z ułożonym jadłospisem oraz jego recepturami,
  • przygotowanie i wydawanie potraw zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • przygotowanie potraw i dań zgodnie z zamówieniami/ofertą i sztuką kulinarną,
  • zapewnienie wysokiej jakości i estetyki wydawanych potraw,
  • prawidłowe pod względem jakościowym i wartościowym przyjmowanie surowców do produkcji oraz natychmiastowe eliminowanie surowców niepełnowartościowych,
  • przestrzeganie zasad sanitarnych zgodnie z wymogami sanepidu oraz instrukcją dobrej praktyki higieny,
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz zapobieganie marnotrawstwu żywności.

Nasze wymagania:

  • wiedza z obszaru dobrych praktyk higienicznych oraz dobrej praktyki produkcyjnej,
  • umiejętności z zakresu technik przygotowywania potraw,
  • wykształcenie zawodowe/średnie,
  • doświadczenie zawodowe powyżej 2 lat w branży gastronomicznej,
  • ważną książeczkę zdrowia sanitarno-epidemiologiczną,
  • kompetencje miękkie: komunikacja, współpraca, organizacja pracy, dokładność/precyzja/staranność, kreatywność, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kompetencje miękkie: dokładność/precyzja.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy,
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej instytucji, działającej na rynku od lat,
  • szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzenie wiedzy,
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników, tzw. „wczasy pod gruszą”,
  • zniżki na wypoczynek w Ośrodku Wypoczynkowym Łańsk,
  • możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz polisy na życie,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Swoją ofertę, zawierającą:

  • CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • podpisane oświadczenia o treści:
    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
    2. „Dane osobowe wykraczające poza zakres wynikający z przepisów prawa przekazuję dobrowolnie i z własnej inicjatywy”

prześlij na adres:

  • za pomocą przycisku "aplikuj"
    lub
  • Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 00-903 Warszawa

Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub poprzez e-mail.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Centrum Obsługi Administracji Rządowej

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.