PracaOferty pracy Kamień DużyKIEROWNIK BUDOWY - KIEROWNIK ROBÓT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY - KIEROWNIK ROBÓT

Lokalizacja:

Kamień Duży

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1751

Obowiązki:

Sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty,
odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót; zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami; odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów, tworzenie zestawień materiałowych, przygotowywanie rozwiązań technicznych, prowadzenie dokumentacji i czynności odbiorowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Zawód:

  • Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: minimum 2 lata doświadczenia zawodowego; uprawnienia budowlane; doświadczenia w zarządzaniu zespołem wykonawców; umiejętności planowania oraz organizowania poszczególnych etapów prac budowlanych; umiejętności zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi; znajomości metod i technik wykorzystywanych przy realizacji projektów budowlanych, znajomości przepisów i zasad BHP. Co oferujemy: Dowolną formę zatrudnienia Wynagrodzenie jest zależne od Twoich kwalifikacji. W podstawowym zakresie obowiązków po okresie próbnym otrzymasz 10 000,00 zł brutto. W trakcie 3-miesięcznego okresu próbnego wynagrodzenie wynosi 9000,00 zł brutto. Elastyczny grafik i możliwość częściowej pracy zdalnej. Ubezpieczenie grupowe. Możliwość dodatkowego zarobku ponad ofertę podstawową. Przeszkolenie z zasad prowadzenia budowy

Miejsce pracy: 14-200 Kamień Duży, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.