eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Key Account Manager Recykling / Odpady

Kto szuka:

HTH Recruitment

Stanowisko:

Key Account Manager Recykling / Odpady

Lokalizacja:

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie i rozwój biznesu w sektorze Klientów Kluczowych poprzez sprzedaż specjalistycznych i szytych na miarę usług.
  • Aktywny udział w przygotowaniu i realizacji strategii biznesowej dla Klientów Kluczowych.
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych.
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój partnerskich oraz długoterminowych relacji z Klientami Kluczowymi.
  • Wspieranie mniej doświadczonych doradców klienta.
  • Realizowanie dodatkowych zadań we współpracy z kierownictwem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • 2 lat+ doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B (doświadczenie w branży odpadowej i/lub pokrewnej będzie atutem).
  • Umiejętność pozyskiwania klientów z branży przemysłowej, oferując im usługi.
  • Umiejętność budowania i rozwijania partnerskich oraz długoterminowych relacji z Klientami, co potwierdzają Twoje wyniki.
  • Samodzielne przygotowywanie analiz oraz kalkulacji.
  • Zaawansowane prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji i prezentacji.
  • Upór i konsekwencja w działaniu.
  • Dociekliwość i systematyczność.
  • Sprawne korzystanie z programów Excel, PowerPoint, Word oraz Outlook.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość prowadzenia ciekawych i złożonych projektów we współpracy z największymi oraz najbardziej wymagającymi klientami.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej i motywującego systemu bonusów.
  • Pracę w dobrej atmosferze, w firmie o silnej i niepowtarzalnej kulturze organizacyjnej.
  • Wsparcie opiekuna w okresie wdrożeniowym oraz ciekawe szkolenia.
  • Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania autorskich pomysłów.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnej wiedzy w zakresie recyklingu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: HTH Recruitment

branże: Sprzedaż