eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Komorniki › BLACHARZ/DEKARZ/CIEŚLA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

BLACHARZ/DEKARZ/CIEŚLA

Lokalizacja:

Komorniki

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0560

Obowiązki:

Wykonywanie pokryć dachowych. Montaż i demontaż konstrukcji dachowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania:

  • Pracodawca nie ma wymagań względem poziomu wykształcenia kandydatów zainteresowanych ofertą. Oczekuje przede wszystkim chęci do pracy. Mile widziane doświadczenie zawodowe jako blacharz, dekarz lub cieśla oraz prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: 13-200 Komorniki 13, powiat: działdowski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Godziny pracy 7:00-15:00.Po otrzymaniu skierowania z urzędu kontakt telefoniczny z pracodawcą celem uzgodnienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura