eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warka › Księgowy / Księgowa

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja:

Warka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i realizacja płatności za faktury
  • obsługa bankowości elektronicznej
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT
  • księgowanie dokumentów w systemie pełnej księgowości
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • rozliczanie rozrachunków kontrahentów
  • uzgadnianie sald na kontach, potwierdzanie zgodności sald
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • kontrola prawidłowego obiegu dokumentów księgowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości min 2 lata
  • znajomość programów księgowych (WF-Fakir)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość Excela na poziomie dobrym
  • dokładność, terminowość oraz skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę
  • możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Księgowość / Audyt