eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WarkaAgent celny

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Agent celny

Lokalizacja:

Warka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • dokonywanie odpraw celnych w procedurze uproszczonej;
  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT;
  • wystawianie świadectw pochodzenia;
  • przygotowywanie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez Organy Celne;
  • archiwizowanie dokumentacji celno-podatkowej;
  • sporządzanie dokumentacji eksportowej;
  • wprowadzanie zamówień w programie magazynowo-księgowym;
  • wykonywanie pozostałych czynności wynikających z zajmowanego stanowiska;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • uprawnienia agenta celnego;
  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość prawa celnego;
  • znajomość procedur uproszczonych;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie;

Firma oferuje:

Oferujemy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Administracja publiczna

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.