PracaOferty pracy WałbrzychSpecjalista ds. infrastruktury telekomunikacyjnej

Kto szuka:

PKP TELKOL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. infrastruktury telekomunikacyjnej

Lokalizacja:

Wałbrzych

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Utrzymanie sieci kablowych miedzianych, linii napowietrznych i optycznych,
  • Naprawę, przegląd i konserwację infrastruktury technicznej oraz urządzeń telekomunikacyjnych związanych z prowadzeniem ruchu kolejowego,
  • Wykonywanie prac związanych z budową przyłączy telekomunikacyjnych linii miedzianych i światłowodowych,
  • Niezwłoczne i terminowe usuwanie usterek i awarii na terenie działania Zespołu Obszarowego oraz doraźnie na terenach sąsiednich,
  • Realizację prac fizycznych, w tym prac na wysokości (słupy telekomunikacyjne, maszty głośnikowe) oraz posługiwanie się narzędziami (tj. piły elektryczne, spawarki, koparki),
  • Stosowanie i przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony mienia oraz bezzwłoczne reagowanie na zaistniałe nieprawidłowości,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanymi zadaniami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego lub średniego technicznego,
  • Uprawnień SEP do 1 kV (w przypadku braku lub wygaśnięcia uprawnień wymagane będzie przystąpienie do egzaminu),
  • Dyspozycyjności, zaangażowania w pracę oraz chęci podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Prawa jazdy kategorii B (mile widziane B+E),
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność:
    • posługiwania się urządzeniami pomiarowymi i diagnostycznymi związanymi z infrastrukturą kablową,
    • analizy i interpretacji wyników pomiarów,
    • czytania dokumentacji technicznej i schematów urządzeń.

Firma oferuje:

 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Święta Kolejarza,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość skorzystania z oferty pakietów rekreacyjno-sportowych oraz prywatnej opieki medycznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: PKP TELKOL Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?