eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WałbrzychOperator Maszyn

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Maszyn

Lokalizacja:

Wałbrzych

dolnośląskie

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu
  • Kontrola pracy maszyny
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów, ew. dosypywanie komponentów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
  • Sumienność, dokładność
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn, ew. w innych pracach technicznych
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • Możliwość skorzystania z pakietu Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport oraz platformy MyBenefit
  • Dostęp do aplikacji MyManpower gdzie mają państwo dostęp do stanów urlopowych, grafików, pasków płacowych lub innych ofert pracy
  • Nawet 2500 zł brutto za polecenie każdej nowej osoby, która rozpocznie i będzie kontynuować pracę zgodnie z regulaminem programu dostępnym u Konsultanta Manpower
  • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza i dołączenie pliku.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref.: 6318
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...