eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WągrowiecSpecjalista

Kto szuka:

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wągrowcu

Stanowisko:

Specjalista

Numer referencyjny:

144041

Lokalizacja:

Wągrowiec

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

praca administracyjo-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku 8 godzin (40 godzin tygodniowo), praca związana z bezpośrednią obługą klienta, długotrwała pozycja siedząca;

narzędzia i materiały do pracy, praca z wykorzystaniem komputera, praca w terenie - wyjazdy służbowe;

wynagrodzenie za prace na stanowisku specjalisty zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 29.01.2016 roku z późn. zm. w sprawie określenia stanowisk urzędniczych, wymaganych kwalifikacji zawodowych, stopni służbowych urzędników służby cywilnej, mnożników do ustalania wynagrodzenia oraz szczegółowych zasad ustalania i wypłacania innych świadczeń przysługujących członkom korpusu służby cywilnej. Dz. U. z 2016 poz. 125. Mnożnik kwoty bazowej od 1,8 do 4,5. Ostateczna wysokość wynagrodzenia jest zależna od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

Zakres zadań

  • weryfikacja składanych w PINB wniosków dot. rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych
  • kontrolowanie zgodności wykonywania robót budowlanych zgodnie z przepisami, projektem budowlanym i warunkami określonymi w decyzji pozwolenia na budowę
  • prowadzenie postępowań administracyjnych i wyjaśniających w zakresie właściwości Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, w tym przygotowywania projektów decyzji i postanowień administracyjnych oraz pism z zakresu właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego
  • udział w kontrolach obowiązkowych poprzedzających udzielenie pozwolenia na użytkowanie obiektu oraz pozostałych kontrolach
  • współpraca z innymi organami w ramach realizacji zadań Inspektoratu
  • prowadzenie rejestrów dot. działalności Inspektoratu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe Wykształcenie: wyższe znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego znajomość przepisów Prawa budowlanego, umiejętność obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Podreferendarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik referatu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wągrowcu

branże: Administracja publiczna

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...