eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy UstkaPOMOC KUCHENNA - KELNER

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POMOC KUCHENNA - KELNER

Lokalizacja:

Ustka

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2030

Obowiązki:

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obróbka wstępna surowców, utrzymywanie porządku i czystości w kuchni oraz pomieszczeniach gospodarczych, mycie i wyparzanie naczyń, przygotowanie sali konsumenckiej na poszczególne posiłki, serwowanie posiłków. Wymagane badania do celów sanitarno - epidemiologicznych. Praca na okres próbny: 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Miejsce pracy: Wczasowa 27, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.perla.tp1.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Z-CA KIEROWNIKA PRODUKCJI Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA NAUCZYCIEL GITARY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...