PracaOferty pracy TychyPracownik produkcji - obsługa maszyn - od zaraz

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Pracownik produkcji - obsługa maszyn - od zaraz

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania :

  • obsługa maszyn produkcyjnych - możliwe przyuczenie do pracy w ramach zatrudnienia
  • praca na produkcji na dziale CNC

Czego oczekujemy:

  • Chęci do pracy i nauki nowych umiejętności
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania i odpowiedzialności
  • Doświadczenie na produkcji - mile widziane

Nie wymagamy doświadczenia - liczy się Twoje nastawienie! Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe, innowacyjne technologie.

Oferujemy:

  • Możliwość nauki obsługi zaawansowanych maszyn - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie z przyszłością
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: zaneta.skura@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

'Informujemy, że wprowadziliśmy wewnętrzną procedurę zgłoszeń naruszeń prawa zgodnie z ustawą o ochronie sygnalistów. Jeżeli chcesz dokonać zgłoszenia wejdź na stronę www.hrsigma.pl a znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu informacje.'

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Produkcja / Przemysł

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...