eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TychyPracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Numer referencyjny:

1299

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Prace związane z produkcją serków topionych  dział topialni
  • Nauka obsługi maszyn
Wymagania:
  • Książeczka sanepidowska
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (2 zmiany w godzinach 6.00-14.00 i 14.00-22.00)
  • Dokładność oraz sumienność
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Praca na 2 zmiany
  • Miejsce pracy: Tychy, Tereny Przemysłowe
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wzbudza nie tylko ciekawość, ale również obawę. Pewnie większości z nas w ostatnim czasie przemknęła przez głowę myśl - co w przyszłości stanie się z moją pracą? Na to pytanie oczywiście ...