eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy TychyPracownik linii produkcyjnej (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej (m/k)

Numer referencyjny:

a0tbI000006yQYxQAM

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania

  • praca na produkcji na dziale tłoczni, spawalni lub aluminium,
  • zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające,
  • obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych,
  • kontrola wizualna detalu przed wysyłką,
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych, sprawdzianów, suwmiarki, mikrometru, kątomierza.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje kwalifikacje
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Firma oferuje:

Co oferujemy
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • wszystkie nadgodziny płatne 100%,
  • święta płatne 150%,
  • dofinansowanie do stołówki zakładowej,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • premie miesięczne, kwartalne, frekwencyjne,
  • paczki dla dzieci,
  • stawkę 5370 zł brutto plus 650 zł premii miesięcznie,
  • dostęp do portalu pracowniczego (paski, wnioski dostępne online).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...