PracaOferty pracy TurekSerwisant ds. przeglądów, napraw separatorów i przepompowni

Kto szuka:

Awas Serwis Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant ds. przeglądów, napraw separatorów i przepompowni

Lokalizacja:

Turek

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
  • Przeglądy serwisowe separatorów, układów przepompowni deszczowych i sanitarnych, ich naprawy i modernizacje
Warunki pracy:
  • okresowe przeglądy urządzeń- separatory, przepompownie, myjnie
  • naprawy separatorów
  • naprawy i modernizacje przepompowni (wymiana pomp, zmiany w konstrukcji rurociągów, wymiana elementów układów przepompowych np. zawory, pływaki)
  • praca w delegacji na terenie kraju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne kierunkowe (np. elektryk, elektromechanik, monter instalacji sanitarnych) lub posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość mechaniki maszyn i połączeń rurowych
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w delegacji (wyjazd w poniedziałek, powrót piątek)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętności spawania oraz uprawnienia SEP 1kV będą dodatkowym atutem
Nasze oczekiwania:
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • doskonała organizacja pracy
  • zdolności manualne
  • obsługa elektronarzędzi

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • przeszkolenie w zakresie wykonywanej pracy
  • narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość szkolenia i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Awas Serwis Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...