PracaOferty pracy TrzebiniaSprzątacza branża farmaceutyczna Trzebinia

Kto szuka:

Clar System S.A.

Stanowisko:

Sprzątacza branża farmaceutyczna Trzebinia

Lokalizacja:

Trzebinia

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zatrudnimy sprzątaczki w Trzebini.

Praca przy sprzątaniu na terenie jednej z firm farmaceutycznych. Sprzątanie w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku. Sprzątanie i dezynfekcja po procesach produkcyjnych: mycie podłóg, ścian, sufitów, blatów (wszystko z poziomu podłogi) oraz koszy, wózków, koszyków itp. Praca bez makijażu oraz biżuterii.

Oferujemy umowę zlecenie, stawka 33zł brutto/godzina.

Kontakt: 504 257 056

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Schludność
  • Czystość
  • Rzetelność
  • Dokładność
  • Obowiązkowość

Oferujemy pracę w dobrze zgranej brygadzie. Zapewniamy wdrożenie, pokazanie procesów i przyuczenie do zajmowanego stanowiska pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Clar System S.A.

branże: Dział techniczny

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...