PracaOferty pracy Trzebinia › Specjalista ds. Lean Manufacturing

Kto szuka:

Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Lean Manufacturing

Lokalizacja:

Trzebinia

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Analiza, usprawnianie procesów, identyfikacja strat w całym cyklu E2E
  • Realizacja projektów poprawiających efektywność
  • Prowadzenie działań SMED i standardyzacja
  • Rozwój kompetencji zespołu
  • Raportowanie KPIs, audity 5S, dbałość o ciągłe doskonalenie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne, 3 lata doświadczenia (preferowane w produkcji)
  • Znajomość Lean Manufacturing/Integrated Work System, zarządzanie zmianą
  • Elastyczność, umiejętność prowadzenia szkoleń, rozwiązywanie konfliktów
  • Dobra organizacja, analityczność, proaktywność
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (B2+), biegłe posługiwanie się MS Office

Firma oferuje:

Zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Opieka zdrowotna, karta Multisport, wsparcie szkoleniowe
  • Przyjazne środowisko pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-29

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.

branże: Produkcja / Przemysł