eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Trzebinia › Pracownik Produkcyjny

Kto szuka:

Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja:

Trzebinia

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kluczowy zakres obowiązków na stanowisku:
  • konfekcjonowanie (naważanie) surowców ręczne oraz maszynowe
  • etykietowanie produktów ręczne lub maszynowe
  • pakowanie w kartony zbiorcze lub palety
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnych
  • weryfikacja poprawnego działania maszyn – wykrywanie usterek
  • przestrzeganie norm ilościowych w celu realizacji planu produkcyjnego
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • przygotowanie stanowiska pracy – przezbrojenia maszyn, przeprowadzanie mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatek i kandydatów zainteresowanych udziałem w procesie rekrutacji oczekujemy:
  • skrupulatność i dokładność
  • cierpliwość
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy własnej

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne, stabilne zatrudnienie
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Monter Przemysłowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Brygadzista Stolarni

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.

branże: Produkcja / Przemysł