PracaOferty pracy ToruńSPECJALISTA TECHNICZNY Z ZAKRESU NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA TECHNICZNY Z ZAKRESU NAPĘDÓW ELEKTRYCZNYCH

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1237

Obowiązki:

- samodzielne opanowanie dokumentacji z praktycznym przełożeniem w zakresie napędów serwo, jak również zapoznanie się z funkcjonalnością przemienników częstotliwości i innych elementów które są w ofercie firmy
- przygotowywanie dokumentacji technicznej na podstawie dokumentacji producenta
- przygotowanie dokumentacji i materiałów szkoleniowych dotyczących serwo napędów
- przygotowanie dokumentacji i materiałów technicznych dla działu handlowego
- prowadzenie szkoleń dla klientów i handlowców w zakresie serwo napędów
- wsparcie merytoryczne produktu u naszych klientów w zakresie parametryzacji, obsługi oraz praktycznego doradztwa
- uruchomienia/aplikowanie serwo napędów u klienta
- wsparcie techniczne działu handlowego w tym przygotowywanie ofert techniczno handlowych
- wsparcie produktu w zakresie dostępnych magistral komunikacyjnych: Modbus, EtherCAT, Profinet

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia elektryczne do 1 kv
  • prawo jazdy kat B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • preferowane doświadczenie w zawodzie,uprawnienia: SEP do 1kV (preferowane), prawo jazdy kat.Bdobra znajomość podstaw automatyki przemysłowej w tym szczególnie napędów elektrycznychznajomość dotycząca obsługi magistral komunikacyjnych występujących w przemyślepraktyczna umiejętność obsługi elementów automatyki występujących w przemyśle.dobra organizacja pracy i chęć samokształceniaznajomość podstaw mechanikiumiejętność pracy z klientem pod kątem techniczno-handlowymznajomość języków obcych z określeniem poziomu ich znajomości: angielski poziom pozwalający na zapoznanie się z dokumentacją techniczną

Miejsce pracy: Sklodowskiej-Curie 101E, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV można wysłać na email: kilichowski@hfinverter.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-26

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...