eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ToruńSpecjalista ds. ochrony środowiska

Kto szuka:

Steam Recruitment sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów z zakresu ochrony środowiska w firmie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami,
  • Współpraca z państwowymi jednostkami kontrolującymi zakład,
  • Zbieranie i opracowywanie informacji dotyczących ochrony środowiska i zagrożeń związanych z procesami,
  • Śledzenie aktualnych przepisów prawnych, tworzenie i nadzór nad wdrażaniem nowych procedur.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego / wyższego technicznego,
  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym, (warunek konieczny),
  • Umiejętności opracowywania raportów i ich prezentacja,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Dowolna forma zatrudnienia: Umowę o pracę bezpośrednio u klienta lub B2B,
  • Pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • Paczki świąteczne,
  • Praca w systemie jednozmianowym, ruchome godziny pracy 7-8 do 15-16,
  • Bezpłatny parking,
  • Ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Steam Recruitment sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.