eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ToruńSpecjalista ds. Marketingu

Kto szuka:

Interhandler Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • wdrażanie i nadzorowanie realizacji planów marketingowych
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach
  • opracowywanie materiałów promocyjnych
  • obsługa strony internetowej firmy i kont w mediach społecznościowych (tj. Facebook, LinkedIn  YouTube i Instagram)
  • przygotowywanie akcji promocyjnych
  • kształtowanie wizerunku firmy w mediach
  • mierzenie skuteczności działań marketingowych
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu marketingu, PR, mediów społecznościowych, marketingu internetowego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość kanałów w social mediach
  • język angielski w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w mowie oraz w piśmie
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość programów graficznych: (np. Photoshop)
  • znajomość narzędzi analitycznych Google, takie jak Analytics, Ads, Search
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opieka medyczna Medicover
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • karty okolicznościowe i jubileuszowe
  • owocowe środy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Interhandler Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...