PracaOferty pracy ToruńPrzedstawiciel handlowy – sieci apteczne

Kto szuka:

NES Fircroft

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy – sieci apteczne

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli mieszkasz w Olsztynie, Ostródzie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu lub bezpośredniej okolicy tych miast, posiadasz doświadczenie we współpracy z sieciami aptek jesteś zaangażowany/zaangażowana, szukasz rozwiązań i wykazujesz postawę właścicielskąta oferta pracy czeka na Twoją aplikację.

Do Twoich zadań będzie należało:
  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami tj. właścicielami, koordynatorami ds. zakupów w sieciach aptek, kierownikami aptek ogólnodostępnych,
  • Zapewnienie dostępności preparatów Spółki,
  • Negocjacje, finalizowanie i przygotowywanie umów,
  • Realizacja promocji sprzedażowych zgodnie z przyjętym planem,
  • Promocja produktów Spółki podczas wizyt w hurtowniach, sieciach aptek, grupach zakupowych oraz aptekach otwartych.
  • Współpraca z odbiorcami detalicznymi tj. hurtowniami, sieciami aptek w ramach zawieranych umów promocyjnych,
  • Organizacja i udział w konferencjach oraz targach farmaceutycznych,
  • Kontrola realizacji budżetu,
  • Regularne i terminowe przekazywanie informacji w ramach aktualnie obowiązującego systemu raportowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 lata doświadczenia we współpracy handlowej z sieciami aptek, aptekami ogólnodostępnymi na wyżej wskazanym obszarze,
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych.
  • Dobre umiejętności komunikowania i prezentacji w połączeniu z kompetencjami negocjacyjnymi.
  • Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Przedsiębiorczość w działaniu,
  • Odpowiedzialność i obowiązkowość,
  • Prawo jazdy kat B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
  • Środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenie.
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: NES Fircroft

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...