PracaOferty pracy Toruń › Przedstawiciel Handlowy - rynek budowlany (klamki drzwiowe)

Kto szuka:

Gamet Sp. z o. o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - rynek budowlany (klamki drzwiowe)

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: siedziba firmy w Toruniu + aktywna sprzedaż na terenie Polski

północnej oraz centralnej

Twój zakres obowiązków
  • realizacja planów sprzedaży poprzez obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych
  • realizowanie zadań zw. z akcjami promocyjnymi, wprowadzaniem nowych produktów
  • przebudowa ekspozycji produktów u klientów oraz dbanie o ekspozycję towaru
  • doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • doświadczenie w obszarze obsługi i pozyskiwania nowych klientów min 1 rok
  • znajomość branży drzwiowej/budowlanej
  • zmysł handlowy
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie oraz do podróży służbowych
  • umiejętność skutecznego nawiązywania kontaktów
  • sprawna organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, otwartość i pewność siebie
  • znajomość MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy – uzależniony od osiągnięć
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Gamet Sp. z o. o.

branże: Sprzedaż