eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ToruńPRACOWNIK PORZĄDKOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1332

Obowiązki:

sprzątanie pomieszczeń biurowych

Wymagania:Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • chęci do pracy, mile widziane doświadczenie w firmie sprzątajacej

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv można wysłać na email: sekretariat@tuden.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.tuden.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-31

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...