eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ToruńKierownik procesu

Kto szuka:

Euro-Ceramika

Stanowisko:

Kierownik procesu

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Planowanie i organizacja pracy na wydziale; zarządzanie zespołem (8 osób)
  • Wprowadzanie i szkolenie pracowników w zakresie procesu przetwarzania odpadów gumowych
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników; układanie harmonogramu pracy
  • Nadzór nad przyjmowaniem transportów z odpadami gumowymi wraz z pilnowaniem dokumentacji
  • Dbanie o maksymalne wykorzystanie terenu/placu w trakcie przyjmowania i układania odpadów  gumowych zgodnie z przepisami, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Uczestniczenie w załadunku maszyny i czynny udział w procesie przetwarzania odpadów gumowych
  • Dopilnowanie bezpiecznego załadunku wydawanego oleju wraz z niezbędną dokumentacją
  • Praca wymagająca bardzo dobrej kondycji fizycznej, brudna - związana z procesem wytwarzania sadzy oleju
  • Równoważny system pracy, również w porze nocnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania 8000 zł. brutto

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wymagane wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 3 lata
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Predyspozycje osobowe: umiejętność analizy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Podstawowa znajomość zasad mechaniki i doświadczenie w pracy w warsztacie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Lakiernik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator ładowarki teleskopowej

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-11

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Euro-Ceramika

branże: Zarządzanie

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.