PracaOferty pracy Tomaszów Mazowiecki › Mechanik utrzymania ruchu

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technicznych
  • Wykonywanie precyzyjnych przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja
  • Zapobieganie i usuwanie awarii oraz usterek linii produkcyjnych
  • Dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny i narzędzia
  • Raportowanie zgodne z ustalonym standardem
  • Współpraca i komunikacja z innymi działami w fabryce
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki i eksploatacji maszyn
  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Sumienność oraz zaangażowanie w pracę
  • Chęć ciągłego doskonalenia
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadownym
  • Zorientowanie na bezpieczeństwo
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy – premia miesięczna
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie na życie PZU
  • System kafeteryjny Nais (możliwość skorzystania z MultiSport, etc.)
  • Dofinansowanie posiłków
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy
  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy
  • Bezpłatny transport na trasie Opoczno-Tomaszów-Opoczno

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł