PracaOferty pracy Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRY --- KIEROWNIK APTEKI

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

TARNOWSKIE GÓRY --- KIEROWNIK APTEKI

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ogłoszenie o wolnym stanowisku Kierownika Apteki.

Apteka w Tarnowskich Górach zaprasza wszystkie osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie do wzięcia udziału w rekrutacji na powyższe stanowisko.

Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie 9000 zł netto . Dodatkowo świadczenie pozapłacowe w formie karty Multisport.

Nasza firma oferuje również szkolenia dające możliwość rozwoju.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...