eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tarnowskie GóryMistrz utrzymania ruchu

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Mistrz utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Planowanie i koordynowanie prac związanych z utrzymaniem ruchu urządzeń i maszyn przemysłowych,
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • Nadzór nad utrzymaniem odpowiedniego stanu technicznego sprzętu i maszyn produkcyjnych,
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub ukończonych studiów z obszaru inżynierii,
  • Wiedzy dotyczącej procesów produkcyjnych oraz niezbędnych metodyk (m.in. Lean Management),
  • Chęci rozwoju i poszerzania swojej wiedzy,
  • Dobrej energii i pozytywnego podejścia do życia i pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej renomie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity pozapłacowe,
  • Nowoczesne biuro oraz zautomatyzowaną linię produkcyjną,
  • Przyjazne środowisko pracy, miłą atmosferę w zgranym, ceniącym poczucie humoru zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, działającej w obszarze produkcji tektury falistej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-05

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.