PracaOferty pracy Tarnowskie Góry › Blacharz samochodowy lub pomocnik blacharza

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wieczorek Sp. z o.o.

Stanowisko:

Blacharz samochodowy lub pomocnik blacharza

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Już niebawem pojawi się u nas kolejna NOWA marka! To będzie prawdziwa petarda! Aby móc nadal zapewnić wysoką jakość obsługi i najwyższe standardy musimy poszerzyć nasz zespół i to znacząco!

SZUKAMY OSÓB DO PRACY !! Zarówno do biura, salonu ale także na działu serwisu. Lubisz motoryzację? Dla nas to pasja, dzięki której od ponad 50 lat działamy na rynku i stale się rozwijamy! Jesteś ambitny? Dołącz do nas!

KOGO SZUKAMY?

Opis stanowiska pracy

Naprawa blacharska pojazdów samochodowych

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu napraw blacharskich ,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej,
  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Co możesz zyskać?

Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami, ugruntowanej pozycji na rynku i wyjątkowej atmosferze pracy wśród motoryzacyjnych pasjonatów, Elastyczne warunki zatrudnienia (dni i godziny pracy), Szkolenia, szkolenia, szkolenia. Branżowe, ale i stanowiskowe. Nie rzucimy Cię na głęboką wodę, ale pomożemy wdrożyć się we wszystkie motoryzacyjne zawiłości,

Preferencyjne warunki na zakup samochodu oraz usługi serwisu, Możliwość poznania nowinek motoryzacyjnych w praktyce często przed premierami rynkowymi, No i wiadomo - wynagrodzenie będzie się zgadzać, a dodatkowo mamy różne inne formy motywacji. Wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia jakie posiadasz.

Jeśli uważasz, że chciałbyś być częścią naszego zespołu i odpowiada Ci któreś z wymienionych stanowisk to nie czekaj aplikuj za pomocą przycisku "aplikuj".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-31

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wieczorek Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

Praca - wiadomości i porady

  • Układ zbiorowy pracy po nowemu

    Układ zbiorowy pracy po nowemu

    Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Jak ustalić wysokość wynagrodzenia pracownika?

    Jak ustalić wysokość wynagrodzenia pracownika?

    Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

  • 23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    23,9 mln IOSKU za 2023 rok na PUE ZUS

    Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.