PracaOferty pracy TarnobrzegNowa Dęba - opiekun medyczny/sanitariusz

Kto szuka:

GRUPA DGP

Stanowisko:

Nowa Dęba - opiekun medyczny/sanitariusz

Lokalizacja:

Tarnobrzeg

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni osoby do pracy na terenie Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie

  • opiekunów medycznych z uprawnieniami - praca w systemie 12 godzinny zgodnie z grafikiem od poniedziałku do niedzieli - wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • sanitariuszy z uprawnieniami - praca w systemie 12 godzinnym od poniedziałku do niedzieli zgodnie z grafikiem
  • osoby do utrzymania czystości pomieszczeń szpitalnych- praca w systemie 12 godzinnym od poniedziałku do niedzieli zgodnie z grafikiem oferta skierowana jest szczególnie do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności dla których przewidujemy szeroki pakiet wsparcia z ZFRON

Gwarantujemy umowę o pracę terminowe wypłaty wynagrodzeń - odprowadzamy wszystkie należne składki.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z nr.  734109039 od poniedziałku do piątku w godz. 8 oo do 14 oo.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: GRUPA DGP

branże: Inne / Pozostałe

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...