eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczytno › INSPEKTOR WETERYNARYJNY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSPEKTOR WETERYNARYJNY

Lokalizacja:

Szczytno

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0344

Obowiązki:

- realizowanie zadań związanych z nadzorem nad przestrzeganiem przepisów weterynaryjnych podczas przemieszczania zwierząt gospodarskich i zwierząt towarzyszących w zakresie wystawiania wymaganych świadectw zdrowia;
- wykonywanie czynności w zakresie realizacji krajowych programów zwalczania niektórych serotypów Salmonella w stadach indyków rzeźnych, brojlerów gatunku kura, niosek gatunku kura, kur hodowlanych;
- przeprowadzanie kontroli bioasekuracji gospodarstw utrzymujących zwierzęta;
- wykonywanie zadania w zakresie realizacji badań monitoringowych zwierząt w kierunku: pryszczycy, choroby Aujeszkyego, choroby pęcherzykowej świń, klasycznego pomoru świń, zakaźnego zapalenia nosa i tchawicy/otrętu bydła, gorączki Q, grypy ptaków, brucelozy kóz i owiec, choroby niebieskiego języka;
- wykonywanie czynności w zakresie przeprowadzania obserwacji zwierząt po pogryzieniu ludzi;
- wykonywanie czynności w zakresie prowadzenia postępowań administracyjnych, przeprowadzanie kontroli, przygotowywanie projektów decyzji, postanowień, zaświadczeń, korespondencji urzędowej w zakresie wykonywanych zadań;
- sporządzanie dokumentacji z wykonywanych zadań, w tym protokołów, informacji, zestawień zbiorczych, sprawozdań wynikających z obowiązujących przepisów prawa;
- wykonywanie zadań związanych z obsługą programów i systemów informatycznych w zakresie realizowanych zadań;
- wykonywanie czynności w zakresie współpracy Powiatowego Lekarza Weterynarii w Szczytnie z organami służb, inspekcji, straży i organami jednostek samorządu terytorialnego w zakresie zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.
PRACA: poniedziałek 8:00-16:00, wtorek-piątek 7:15-15:15

Miejsce pracy: Janusza Korczaka 1, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia, kopia dokumentu potwierdzającego prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii (zaświadczenie z izby lekarsko-wetereynaryjnej), oświadczenie o posiadaniu prawa jazdy kat. B, oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydat/ka nie pracował/a nie pełnił/a służby w organach bezpieczeństwa i nie był/a współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/tów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dokumenty dodatkowe: kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów.Aplikacje należy składać do 17 lipca 2024 r. w zamkniętej kopercie z dopiskiem "ogłoszenie nr 139058" na adres: Powiatowy Inspektorat Weterynarii, ul. Janusza Korczaka 1, 12-100 Szczytno.Decyduje data stempla pocztowego/ osobistego dostarczenia oferty do urzędu.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja