eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinekOPERATOR KOTŁÓW

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR KOTŁÓW

Lokalizacja:

Szczecinek

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0870

Obowiązki:

Obsługa kotłów- sterowanie i nadzorowanie procesu uruchamiania i pracy kotłów centralnego ogrzewania oraz pracy różnych systemów dostarczania paliwa;
monitoroanie ciśnienia, temperatury i mierników ciągu powietrza oraz aparatury kontrolno- pomiarowej;
ustawianie optymalnych parametrów pracy kotła w zależności od wymaganej wydajności;
obsługa maszyn i urządzeń współpracujących z kotłem centralnego ogrzewania;
dostarczanie surowca energetycznego do kotłówcentralnego ogrzewania;
prowadzenie procesu spalania oraz kontrola procesu spalania;
kontrola eksloatacji urządzeń oczyszczania i odprowadzania spalin;
sprawdzanie stanu technicznego kotła i urządzeń pomocniczych;
utrzymywanie w ciągłej sprawności technicznej kotłów oraz urządzeń kontrolno pomiarowych;
sprawdzanie i odczyt wskazań aparatury kontrolno- pomiarowej;
usuwanie odpadów powstałych w procesie spalania.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie- operator kotłów.Mile widziane uprawnienia SEP na stanowisku eksploatacji grupa 2,umiejętność pracy w zespole, chęć nauki i rozwoju osobistego.

Miejsce pracy: Armii Krajowej 81, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...