PracaOferty pracy SzczecinekKierownik Działu Obsługi Klienta

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja:

Szczecinek

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Zarządzanie zespołem: Zapewnienie efektywnej pracy i motywacji zespołu, monitorowanie wyznaczonych celów, prowadzenie szkoleń i ocen, rozwijanie procedur obsługi klienta oraz obsługa systemów typu CRM.
  • Obsługa klienta: Bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi, rozwiązywanie ich problemów, informowanie o produktach, zarządzanie reklamacjami i budowanie trwałych relacji.
  • Analiza i raportowanie: Monitorowanie kluczowych wskaźników, identyfikacja obszarów do poprawy i wdrażanie inicjatyw mających na celu optymalizację obsługi.
  • Współpraca interdyscyplinarna: Udział w projektach z działami sprzedaży, marketingu i wsparcia technicznego, a także reprezentowanie firmy na zewnętrznych eventach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem, najlepiej w branży IT.
  • Biegłości w obsłudze MS Office i CRM.
  • Silnych umiejętności przywódczych i organizacyjnych.
  • Zmysłu analitycznego i samodzielności w organizacji pracy.
  • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności ich zastosowania.
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny.
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie dodatkowe, karta sportowa, bonusy świąteczne, fundusz socjalny).
  • Nowoczesne biuro i środowisko pracy.
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Sprzedaż

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.