eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzczecinekJunior Manager

Kto szuka:

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Junior Manager

Lokalizacja:

Szczecinek

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Szczecinek

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku team leadera lub kierownika zmiany;
  • Wykształcenie wyższe-preferowane chemiczne;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja produkcji pod kątem kosztów, zużywanych do produkcji materiałów, a także maksymalizacja wydajności linii produkcyjnej;
  • Nadzór procesu technologicznego oraz organizacja pracy zgodnie z planem produkcji;
  • Analiza wad jakościowych pod kątem technologicznym lub/i procesowym;
  • Weryfikacja materiałów i surowców używanych do produkcji oraz kontrola niezgodności;
  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów finansowych, kalkulacji i planów produkcyjnych.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju kompetencji w bardzo dynamicznym środowisku pracy;
  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej;
  • System nagród miesięcznych;
  • Przedszkole zakładowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Kronospan Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...